bus forum

autobusy, transport, komunikacja


#1 2010-04-30 13:36:22

Mig

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-29
Posty: 3
Punktów :   

Fotogaleria Transportowa

Kto z nas nie zna strony www.phototrans.eu? Rozbudowana fotogaleria kusi nas do publikacji naszych zdjęć i czasochłonnej analizy swej zawartości. A jak to wygląda naprawdę? Rządzą tą stroną admin oraz cenzorzy, których wiek zazwyczaj dobił dopiero 20-stki. Zamieszczają zdjęcia piw, krów gdzieś z autobusem w tle. Prawdziwy profesjonalista chciałby zamieścić zdjęcie widocznego z bliska autobusu. Narazi się tym samym na chamskie, wręcz bardzo docinki szefa oraz świty małolatów. "Elitarne" dzieciaczki z ledwością odróżniają Jelcza od Ikarusa, ale nazywają siebie profesjonalistami. Napiszą tacy, że dajesz beznadzieją fotkę, bo sam autobus widać, że jesteś ograniczony i takie tam. Oto oblicze TWB czli Towarzystwa Wieśniacko - Buraczanego.

Ostatnio edytowany przez Mig (2010-04-30 13:38:21)

Offline

 

#2 2010-04-30 18:58:29

 sara

administrator

24816447
Call me!
Skąd: Suwałki PL / Wien AT
Zarejestrowany: 2010-04-05
Posty: 329
Punktów :   

Re: Fotogaleria Transportowa

Utworzyłam specjalnie temat dla tego wątku ponieważ według mnie to nie ma nic wspólnego z Polbus PKS Wrocław
Wiem Wiem to nie Twoja wina tylko moja bo nie było odpowiedniego działu


i tak pójde do piekła ale po drodze można zaszaleć

Offline

 

#3 2010-05-06 12:48:35

Mig

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-29
Posty: 3
Punktów :   

Re: Fotogaleria Transportowa

Sara, a może zrobisz Fotogalerię z prawdziwego zdarzenia, gdzie nikt nikogo nie będzie poniżał i gdzie będzie można dawać zdjęcia autobusów a nie wszystkiego prócz nich? Tyle, że małolatów nie wpuścimy

Offline

 

#4 2010-05-06 21:21:06

 sara

administrator

24816447
Call me!
Skąd: Suwałki PL / Wien AT
Zarejestrowany: 2010-04-05
Posty: 329
Punktów :   

Re: Fotogaleria Transportowa

Bardzo chętnie ale jak to zrobić?


i tak pójde do piekła ale po drodze można zaszaleć

Offline

 

#5 2010-06-14 14:47:41

 Krzysztof

Administrator

Call me!
Skąd: Suwałki
Zarejestrowany: 2010-04-28
Posty: 7
Punktów :   

Re: Fotogaleria Transportowa

Mig napisał:

Kto z nas nie zna strony www.phototrans.eu? Rozbudowana fotogaleria kusi nas do publikacji naszych zdjęć i czasochłonnej analizy swej zawartości. A jak to wygląda naprawdę? Rządzą tą stroną admin oraz cenzorzy, których wiek zazwyczaj dobił dopiero 20-stki. Zamieszczają zdjęcia piw, krów gdzieś z autobusem w tle. Prawdziwy profesjonalista chciałby zamieścić zdjęcie widocznego z bliska autobusu. Narazi się tym samym na chamskie, wręcz bardzo docinki szefa oraz świty małolatów. "Elitarne" dzieciaczki z ledwością odróżniają Jelcza od Ikarusa, ale nazywają siebie profesjonalistami. Napiszą tacy, że dajesz beznadzieją fotkę, bo sam autobus widać, że jesteś ograniczony i takie tam. Oto oblicze TWB czli Towarzystwa Wieśniacko - Buraczanego.

Popieram w całości ten tekst.Córka stara się tam wstawić zdjęcia i ciągle napotyka na odmowe a forumowicze phototrans.eu nie potrafią robić zdjęć (nie wszyscy bo nie można wrzucać ludzi do jednego worka)

Offline

 
FU THEISSEN nowe linie autokarowe Suwałki-Moskwa;Suwałki-Warszawa;Suwałki-Londyn;Suwałki-Monachium;przejazdy indywidualne (dowóz i odbior z lotniska);limuzyny slublne;

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.busforum.pun.pl stryszawa hotele ciechocinek olejek herbaciany