bus forum

autobusy, transport, komunikacja

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#6 2010-12-06 19:50:03

 fido242

Weteran Forum

10104547 zwykle niewidoczny
Call me!
Skąd: wałbrzych
Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 86
Punktów :   

Re: Fotogaleria Transportowa

Mam konto na TWB ale mam ten sam problem wienc doszedłem do wniosku ze  zacznę focic  dla bus forum   i kmf www.km-forum.com.pl  bardzo fajna galeria  również polecam


Wszystkie moje nowe foty na :http://www.autobusownia.hekko.pl
  Admin-fido242

Offline

 

#7 2011-04-06 13:14:08

Mig

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-29
Posty: 3
Punktów :   

Re: Fotogaleria Transportowa

Koledzy, którzy odeszli z TWB, założyli Autobusownię - www.autobusownia.hekko.pl. Ale stronka jeszcze jest w początkowej fazie i dopadła ją ręka szefa TWB. Zaczyna być politycznie - jeden z kolegów zawarł z szefem twb pakt o nieagresji ale na to konto nie można napisać NIC na temat TWB... A to jest czasem ciężko. Dlatego piszę tutaj

Offline

 

#8 2011-04-25 17:10:06

KAROSA

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: Fotogaleria Transportowa

Niestety napotykamy na wiele problemów ze strony technicznej. Jak nie włamanie ze strony nie przyjaciela, to coś ze strony serwerodawcy. Ze wszystkimi problemami uwiniemy się, dzięki pomocy zaprzyjaźnionych osób już w tym tygodniu. Przed nami również dalsza część modernizacji strony.

Offline

 
FU THEISSEN nowe linie autokarowe Suwałki-Moskwa;Suwałki-Warszawa;Suwałki-Londyn;Suwałki-Monachium;przejazdy indywidualne (dowóz i odbior z lotniska);limuzyny slublne;

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs w polsce Weekend SPA w Ciechocinku trening personalny w wodzie kraków